Jeffery L Ammons
SO2 Operator
Rudy J Balogh
URD Equipment Operator
Barbara J Beagle
Customer Svc Rep-L3
Brenda S Beauford
Clerk Senior
Jay S Beaver
Distribution Tech Supv
Leonard G Beverage jr
Distribution Tech III-Design Svcs
Junior R Bishoff jr
Distribution Tech III-Lines
Kevin C Bourne
Construction Site Coordinator V
Patrick W Brown
Adv Forestry Specialist (POD)
Geoffrey M Chart
Lead Lineman - HS
Emmett F Chatman
Lead Lineman
Charles Coliadis
Supv, Engineering Svcs
Michael A Corbin
Meter Reader A
Douglas H Covin
Engineer V
Michael D Crowe
Garage Mechanic A
Robert J Cunningham
Supv, Reg Operations Line&Sub, West
Michael A Deflorville
Supv, Reg Operations Line&Sub, West
Dolores C Ellis
Application Configuration Analyst B IV
Karl Erickson
Fleet Services Tech 1/C
Patricia E Ferrante
Distribution Tech IV-Lines
Reva L Gaston
Adv Admin Assistant
David E Gostinski
Lead LC&M
Timothy A Gurnish
Mgr, Claims
Brian W Hahl
Supv, Reg Operations Line&Sub, West
C Alan Hall
Lead Lineworker
Dwayne A Haun
Util Wkr-Oprg Dpt-Al
Diane L Heidelberg
Distribution Tech IV-Regulatory
Lori J Hostetter
Distribution Designer
Timothy R Hoyle
Lead Lineworker
Kenneth C James
Supv, Reg Operations Line&Sub, West
Thomas W Johnson
SupvRegFac
Joseph T Kane
URD Leader
Charles Keegan sr
Hydro Technician
Stephan M Kern
MgrTransOps
Mark K Kintz
Lead Lineman - HS
Kevin L Knight
Supv, Reg Operations West
Philip M Lattari
Fleet Services Tech 1/C
Elizabeth W Leach
Consultant
Thomas A Levelle
Material Technicial II
John C Love
Sr Customer Accounting Assoc
Ned R Lucas jr
Floating Storekeeper
Harley A Mayfield
Supv, Engine
Robert D McWilliams
Utility Technician
N Perry Miller
Line Leader
Jeffrey S Morrison
Transmission Program Manager V
Molly M Norton
Distribution Tech IV-Regulatory
John A Novacich
Electrician
Robert G O’connor
Customer Svc Rep-L3
Thomas R Ochrietor
Lead LC&M
Randall G Opas
SupvWorkMgmn
Joseph A Palmiero
Engineer V
Jeffery L Parrish
Tool Repair Mechanic
Kathy L Patterson
Collector
Daniel L Rairigh
Supv, Engineering Svcs
Jeffrey L Rentzel
Engineer IV
John E Roeder
Mgr, Operations Svcs
Joseph A Romania jr
SupvPltProd
Todd W Schaeffer
UC&M 1st Class
Gregory P Schmid
Safety Observer
John J Shields
Supv, Revenue Operations
Charles M Shipman
Transmission Sys Operator
Robert E Snell
Util Man 2nd Cl
Robert D Swiger
SO2 Operator
Joyce H Tamer
SupvFERCWsle
Timothy S Thompson
Electrician Leader-I3
Carl E Timberman
LC&M Chief B
Gregory J Urban
Supv, Projects & Alliances
Douglas L Wasser
Transmission Project Manager V
Dwain E Watkins
Sr Power Plant Operator
Richard L Weaver
Lead LC&M
Richard E Weber
Distribution Designer
Joanne D Wells
Equipment Suppt Specialist
Robert A Wemhoff
Analyst IV
Mark D Whetzel
Adv Forestry Specialist
George E Wilcox
Supv, Reg Operations Line&Sub, West
Clarence A Wilson
Supv, Reg Operations Line&Sub East
Mark L Wilson
Adv Forestry Specialist (POD)
Annah A Wright
Clerk Senior
Thomas E Zwick
Supv, Transmission Shift