Cynthia L Andriechack
Distribution Tech II-Lines
Gail M Armbruster
HR Rep III
Michael G Austrevich
Supv, Reg Operations Line&Sub, West
Duane E Baker
Supv, Reg Operations Line&Sub, West
William J Bartlett jr
Relay Tester
Edward J Baznik
Supv, Models & Spec Studies
James D Beckett
Supv, Transmission Shift
Diane Blaszka
Clerk Senior
Steven G Bly
Line Troubleshooter
R Martin Boltz
Field Tester Chief
Kevin R Burgess
VP, Risk & Internal Auditing
Ronald J Burns
Engineer V
Jeffrey A Burris
Transmission System Oper Trainer
Timothy L Carroll
Supv, Reg Operations Line&Sub, West
Timothy E Castle
Garage Equip Mech Leader
Michael E Chronister
Lead Lineman - HS
John S Chronister
Distribution Designer
Margaret J Cook
Adv Forestry Specialist
Kevin J Cronin
Layout Tech-Sr
Richard J Czugh
Mgr, Substation Svcs
Robert A Damico
Supv, Transmission Shift
James G Davies
Master Mechanic
Darrell I Davis
Collector A
Shari L Dawson
Executive Assistant
George J Dicioccio
Meterman/Meterwoman Leader
Nancy L Dodson
Inter Sr Clk-All Dpt
Gregory B Domonkos
Customer Account Specialist V
William F Dukich
Material Technician II
Michael J Dzuricky
Customer Account Specialist V
Ralph J Elser
Substation Inspector
Wayne A Fatebene
Supv, Reg Operations Line&Sub East
Pamela M Fickey
Executive Assistant
Marcos Fonseca
Sr Reg Dist System Operator, East
Bennett L Gaines
SVP, Corp Svcs & CIO
Jerry Gibson
Line Clerk Storekeeper
Randy L Gilson
Revenue Ops Collector A
James T Goines
Engineer V
Pablo J Gonzalez
Express Service Technician
Joseph Hainzer jr
Yard Operator
Timothy L Hairston
Meter Technician A
Gregory H Halnon
VP, Nuclear Regulatory Affairs
John H Halsey
Layout Tech-Sr
Glenn K Harting
District Storekeeper
Robert A Hartz
Sr Safety Representative
Michele L Hershberger
Right of Way Spec
Michael G Hoehnen
Consultant
Sandra L Hoffman
Distribution Tech Supv
Cecil Horton
Chief Storekeeper
Randal J Howard
Electrician
Terry A Jeffries
Meterman/Meterwoman A
Jason F Jones
Master I&C Technician
Martin S Kerch
Supv, Engineering Svcs
Karen L Kifer
Sr Reg Dist System Operator, West
Brian E Lambert
Chief Cable Splicer
Charles G Lehman jr
Meterman Leader
Bonnie J Limmer
Clerk Senior
Kurt Limmer
Mgr, Operations Svcs-Reading
Karen L Macak
Senior Clerk
Lillian Martin
Sr Distribution Associate
Patricia L Martin
Customer Account Specialist IV
Metro Mazurak jr
Line Troubleman
Richard J Mcdanel
Engineer V
Joseph A Melhuish
Distribution Tech III-Design Svcs
Joyce L Miller
Sgl Phase Meter Test
Harry J Miller jr
Meter Reader B
Bruce B Mitchell
Substation Electrician Ldr-Shift
Norman R Moats
Revenue Ops Collector A
William M Monte
LC&M Chief
John K Mooney Jr
LC&M Chief B
Cheryl E Moore
Distribution Tech IV-Design Svcs
John L Munsch
Corporate Counsel
Laurette R Murray
Distribution Tech III-Lines
Michael J Nagy
LC&M Chief B
Michele L Naugle
Admin Tech III
Paula J Nonno
Transmission Sys Operator
Harvey B Pelfrey
Consultant
Dawn R Pensyl
HR Rep IV
David J Petro
Mgr, Transmission Reliability
William C Pfeffer
Lead Lineman - HS
Stanley J Pohlit
Layout Senior
Mark A Prince
Revenue Ops Collector A
Thomas K Reinbold
Layout II
John J Renzi
Electrician Leader-U1
Rose M Roberts
Clerk Int Sr
Mark A Roberts
Distribution Tech IV-Plan&Protec
Christine A Rosenberger
Executive Assistant - Chairman
Jeffrey L Rothermel
Lead Lineman - HS
Brenda S Ryan
Sr Business Analyst
James D Sanders
Transmission Sys Operator
Jeffrey M Savage
Supv, Reg Operations Line&Sub,West
Marcia J Schumacher
Revenue Operations Rep
William J Seanor
Distribution Tech Supv
John M Shannon
Mgr, Reg Work Mgmt
Rebecca A Shimko
Adv Dist Instructor
Larry J Sims
Distribution Tech III-Design Svcs
Lizbeth S Sipple
Staff Business Analyst
Daniel L Smith
Lead LC&M
Randall J Smith
Substation Electrician Ldr-Shift
William L Stinnett jr
Equipment Mech A
Jacqueline L Surowicz
Mgr, Ops Support Systems & Integration
Steven B Swigart
Circuit Reliability Coordinator
Fred E Taylor ii
Mechanic
David F Uhlig
Dir, Operations Support
Randal D Vezdos
Lineworker Leader
Robert K Vingara
LC&M Chief
Julie A Ware
Meter Reader
Jennifer B Waverczak
Customer Account Specialist V
William D Werstak
Supv, Reg Operations Line&Sub, West
James Wetzel
LC&M 1/C
Bobby R Wills
Supv, Reg Operations Line&Sub, West
Thomas J Wilson
Supv, Transport-WAN
Gerald L Wise
Reg Fac Cons & Maint
Thomas J Yarzabek
El Eq C&M Sr
Michelle L Yerger
CSR III